Johnson ja Johnson TÖÖ LÕPP

Autor: Johnson ja Johnson
Laoseis: 8
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
15,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Jeremy Rifkin “Töö lõpp”

Audioraamat 15h 30min CD-MP3.

Iga kaanekujundus erinev, 2010

 

 

Jeremy Rifkin / TÖÖ LÕPP / 1995

"Rifkin hoiatab, et järgnevatel aastatel juhivad uued, üha keerukamad tarkvaratehnoloogiad tsivilisatsiooni üha lähemale peaaegu ilma töölisteta maailmale. Tema raamat on õigeaegne ja ... äratab erakordset huvi." - The New York Times

 

Käesolev audioraamat on valminud Tallinna Kunstihoone näituse Blue-Collar Blues (21.12.2009-31.01.2010, kuraator Anders Härm) ühe projektina. Nii nagu töö- ja majandussuhete transformatsioonidele keskendunud näitus langes kokku globaalse majanduskriisi kõige murdvama staadiumiga, asetasid kriisi lokaalsed mõjud projekti TÖÖ LÕPP taasiseseisvunud Eesti rekordilise tööpuuduse ja teravnenud töösuhete konteksti. 

Konkursi korras, 69 soovija hulgast ajutisele tööle palgatud inimese tööks oli Jeremyy Rifkini raamatu "Töö lõpp. Ülemaailmse tööjõu allakäik ja turujärgse ajastu koidik" reproduktsioon audioraamatu kujul. Kogu oma töö tegi ta ära näituse toimumise ajaks renditud WTC Tallinn kontoripinnal webkaamera ees, sisustades tööaega vaheldumisi teksti sisselugemise ja toodetavale cd-le ümbriste kujundamisega. Webkaamera tehnoloogiline silm kandis pildi "viimasest" töötavast inimesest otsestriimina üle näitusesaali Tallinna Kunstihoones. 

Sarnased tooted
,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
65,00 €
,   Laoseis: 3 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
119,00 €
,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
135,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: ei ole võimalik
55,00 €